Ses Yalıtımlı Kabin

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ses yalıtımlı kabin dilediğiniz ölçülerde üretilebilmektedir. Bu kabinlerin içerisine dış ortamdan ses girmesi ve kabinden dış ortama ses çıkışı ses kesici özellikteki izolasyon malzemeleri sayesinde engellenmiştir. Ses yalıtım performansı yüksek olan yoğun ses kesici malzemeler kullanılarak etkili bir ses izolasyonu sağlanmaktadır.

Ses yalıtımlı kabinler de akustik süngerler de kullanılmaktadır. Yankı yalıtımı, çınlama gibi ses problemlerinin önüne geçmek ve profesyonel çalışmaların yürütüldüğü bu kabinlerde çalışmaların hatasız oluşturulması sağlanmaktadır.

Kabinde temiz hava oluşacak biçimde kabinin yapısına uygun havalandırma sistemi bulunmaktadır. Havalandırma çıkışlarında dışarıdan sesi almayacak şekilde egzos sistemi uygulanmaktadır. Kabin içindeki fan gürültüsü 20 desibelin altında ve ses kaydı ve cihazları etkilemeyen parazit üretmeyecek yapıdadır. Gerekli network ses iletişim bağlantıları yapılmaktadır.

Akustik kabinler müzik aletleri ile çalışma ve kayıt yapmak için gerekli profesyonel izolasyonu sağlanması herhangi bir ses azaltılması, genel olarak ses emisyonları kontrol için tasarlanmıştır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.