Akustik Karo Halı

karo halı

Akustik Karo Halı; Genellikle 50×50 cm. ebatlarındaki karo halılar kendinden tabanlı oluyor. Ayrıca en iyi performans gösteren polyamid (PA) ipliğine sahip karo halılarda renk solması olmuyor, yoğun kullanılan bölgeler ile az yoğun kullanılan bölgeler arasında renk farklılıkları görülmüyor. Kir-leke gizleyen ve bunlara direnç gösteren karo halılar, endüstriyel temizlik malzemelerine dayanıklı olup koku, nem ve rutubet yapmıyor.

akustik karo halı

akustik karo halı

Akustik Karo Halı Kullanım Alanları

Her yönden avantajlı karo halılar; birde pvc tabanlı akustik halı; sinema ses yalıtımı ve tiyatro salonlarında, konferans, konser ve kongre salonlarında, ticaret merkezlerinde, fabrikaların yönetim ofislerinde, havaalanlarında, fuarcılık sektöründe, ofis mekanlarında, oteller ve yönetim ofislerinde, banka yönetim binaları ve şubelerinde, devlet dairelerinde kullanılabiliyor.

akustik karo halı

akustik karo halı

Akustik Karo Halı Teknik Bilgiler

Yanmaya dayanıklı akustik karo halılar özellikleri sesi yutmasıdır. Yapılan araştırmalara göre günümüz ofislerinde kontrolsüz gürültü, çalışanların verimini düşürmektedir. Bu gürültünün en önemli kaynaklarından biri de ayak sesidir. Böylece karo halıyla kaplanan ofislerde iş veriminin artacağı söylenebilir.

akustik karo halı

akustik karo halı