Antalya Ses Yalıtımı

Antalya Ses Yalıtımı Firması olarak ses yalıtım ve izolasyon uygulamalarında hizmet vermekteyiz. Gürültü kontrolü, ses kontrolü, akustik ses düzenleme, akustik mimarlık tasarım dekorasyon uygulamaları gereken her alanda çalışmalarımız mevcuttur.

Antalya Ses Yalıtımı Firması


Ses Yalıtımı Nerelerde Yapılır ?

Antalya ses yalıtım firması olarak gece kulübü bar, restaurant, eğlence mekanları, sinema salonu, evde sinema salonu, tiyatro salonu, alışveriş merkezi, ses kayıt odası, stüdyo odası, kütüphane, okul, seminer salonu gibi aklınıza gelebilecek her mekanda uygulama yapılabilir. Ses yalıtımında ses geçişlerini ve yankıyı engellemek, hacmi yüksek alanlarda sesi dağıtmak gibi faktörlere göre uygulama yapılır.

Antalya Akustik Ses Yalıtımı
Ses Yalıtımında Kullanılan Malzemeler Nelerdir ?

Yapılan ses yalıtımına uygun malzeme seçilmelidir. Antalya Ses yalıtım malzemeleri duvar, tavan, zemin ve ortam içerisinde kullanılmak için üretilmektedir. Akustik sünger, akustik kumaş panel kaplama, ses kesici süngerpan, bariyerli sünger, epdm ses bariyeri, ses izolasyon bandı, akustik kapı, akustik kabin, titreşim engelleyici mantar kauçuk levha gibi ses kesici ve ses yalıtımına yardımcı malzemeleri üretip, satışını ve uygulamasını yapıyoruz.

Antalya Ses Yalıtımı Fiyatları
Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Ses yalıtımı uygulamalarında bir malzemeyi duvar, tavan veya zemine sabitllemek isterseniz, sünger yapıştırıcısı kullanabilir veya kendinden yapışkanlı modellerini tercih edebilirsiniz. Sarkıt modelde veya masa ve ortam içerisinde kullanılacak malzemelere özel askı aparatı veya montaj işlemi gerekmektedir.

Antalya Ses Yalıtımı Uygulamaları

Antalya Ses Yalıtımı Fiyatları Nelerdir ?

Antalya ses yalıtımı fiyatları uygulamanın metrajına, kullanılacak olan malzemeye göre değiştiği için kesin bir fiyat verememekteyiz. Hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi almak için Teknik Sünger Antalya ses yalıtımı firması olarak 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.