Call Center Yankı Yalıtımı

call center ses yalıtımı

En çok ses yalıtımına ihtiyaç duyulan call centerlarda dış ortam seslerinde izole edilmiş bir mekan yaratılması şarttır.

Firmanın yararına olacak ses yalıtım uygulaması ile çalışanlar rahat ve huzurlu bir ortamda müşterilerle irtibat kurabileceklerdir. Kurumsal veya kobi firma ofislerinde ofis bölme sistemleriyle çalışanların yerleri ayrılsa da ortama gelen dış sesler veya iç ortamda yapılan konuşmalara diğer çalışanların verimliliğini olumsuz etkileyebilecektir.

call center ses yalıtımı

call center ses yalıtımı

Call Center ses yalıtımı yapılırken hem akustik açısından hem de izolasyon açısından tekno sünger tercih edilmesi faydanıza olacaktır. Call Centarlarda oluşabilecek ses karışıklığı hem çalışanı hem de telefonun diğer ucunda müşteriyi rahatsız edecek boyutlara ulaşacaktır. Tekno süngerler sayesinde ses izolesi ideal seviyelere indirilerek ses karışıklığının önlenmesi sağlanabilmektedir.

call center ses yalıtımı

call center ses yalıtımı

Call Center Ses Yalıtımı

Call Centerlarda ses yalıtımı için hiçbir firma düzeyde ses yalıtımı sağlayamaz. Ancak bu ses düzeyi mümkün olduğunca ses yalıtımı sayesinde minimuma indirilebilmektedir. Ses yalıtımı için kullanılan ofis bölme sistemleri, kumaş paneller, süngerler ve tavan baffle paneller tercihinize bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Öncelikle konusunda uzman kişilerce yapılması gereken Call Center ses yalıtımı mekanın durumuna veya çalışan kişinin sayısına göre yapılacak keşfin ardından doğru bir sistemle uygulanması yapılacak en ideal ses yalıtım sisteminin başında gelecektir.