Ortak Komşu Duvar

Ortak Duvar Ses Yalıtımı

 Ortak Komşu Duvar Ses Yalıtımı

Ortak komşu duvar; Herkesin gürültünün sorun olmadığı büyük bir eve sahip olma lüksü yoktur. Bir apartman dairesinde veya apartman dairesinde yaşıyorsanız, büyük olasılıkla duvarlarınızın karşı tarafında yaşayan başka insanlar vardır. Gürültülü bir komşunun yanında yaşıyorsanız ve ortak bir duvarı paylaşıyorsanız, istenmeyen gürültü ile mücadele ettiğiniz ve bunların üstesinden gelmek için ses yalıtımı veya ses emici tekniklerle gidebilirsiniz.

akustik ortak duvar

akustik ortak duvar

Ses yalıtımının gürültülü komşulardan gelen istenmeyen gürültüyü engellememize yardımcı olacağı durumlarda, ses emici ekoları en aza indirmemize yardımcı olacaktır.

akustik ortak duvar

akustik ortak duvar

Ses geçirmez ortak komşu duvarlar için, bir duvarı ses geçirmez hale getirmenin en kolay yolu, ses yalıtım uygulamaları ile epdm ses bariyeri, bondex sünger, süngerpan, bariyerli bondex süngerpan, bariyerli akustik süngerler ve ses izolasyon malzemeleri kullanılır. Ortamın Akustiği sağlamak için akustik kumaş paneller, heraklite ahşap yünü panel, ahşap panel, ve akustik süngerler kullanılır.