Ses Yalıtım Malzemesi

Ses Yalıtım Malzemesi İstanbul Ses Yalıtım firması olarak üretimini, satışını ve uygulamalarını yapmış olduğumuz ürünlerdir. Duvar, tavan, zemin ve ortam içerisinde kullanabilmek ses problemlerini ortadan kurtarmak adına kullanılan malzemelerdir.

 

Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri


Ses Yalıtım Malzemesi Çeşitleri

Ses yalıtımı uygulamalarında ses geçişlerini engellemek adına ses yalıtım süngeri çeşitlerinden bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan ve ses kesici süngerpan tercih edilir. Veya ağır ses bariyeri ile de ses kesim oranını yüksek tutabilirsiniz. Üstelik bariyer tavan, duvar ve zemin yalıtım uygulamalarının hepsinde kullanılabilir özelliktedir. Dekoratif açıdan kullanılabilirliği olan yanmaz akustik sünger, dekoratif renkli sünger, basotect melamin sünger tavan ve duvarda kullanılarak ses yutumu sağlar. Akustik kumaş panel kaplama modelleri tavanda sarkık ve sabit bir şekilde, duvarda yapıştırılarak ve ortam içerisinde ayaklı paravan ile mekan bölünebilir yankı engellenir. Ses yalıtım süngeri yüksek oranda ses keser

Ses Yalıtım Süngerleri
Zeminde titreşim kesici mantarlı kauçuk levha veya kauçuk levhayı şap ve parke altında kullanarak titreşimli sesleri engelleyebilirsiniz. İstanbul ses yalıtımı firması olarak alt kata giden seslerin engellenmesi (üst kattan gelen seslerin engellenmesi) , üst kata giden seslerin engellenmesi (alt kattan gelen seslerin engellenmesi), katlara arası ses yalıtımı, komşu daireden gelen seslerin engellenmesi gibi ses şikayetlerinde kullanılmak üzere birçok ses yalıtım malzememiz bulunmaktadır.

Ses Yalıtım Malzemeleri Fiyatları

Ses Yalıtım Malzemesi Fiyatları

Ses yalıtım malzemesi fiyatları ürünün kalınlığı, boyutu, teknik özellikleri veya metrajı gibi birçok unsura bakılarak sizlere bildirilir. Bunun için malzemeler hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi almak içinTeknik Sünger İstanbul ses yalıtımı firması olarak 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.

Ses Yalıtım Malzemeleri Uygulaması