Sunum & Konferans Salonu

sunum-konferans-salonu

Sunum konferans salonu; günümüzde yapılan projeler, sunumlar, gösteriler vb. faaliyetler konferans salonlarında yapılmaktadır. Konferans salonunda birçok kişi bulunduğundan ortamda yankı oldukça fazladır. Yankıyı kesebilmek ve sunumlarınızı rahatlıkla yapabilmek için ses yalıtımı uygulamasını önermekteyiz. Ses yalıtımı uygulaması yaptırmak çok zor bir iş değildir.

Uygulama ses yalıtımı yapılacak alanda yapılır dışarıdan bir müdahale söz konusu değildir. Konferans salonlarında çok yoğun ses olmayacağından akustik ses yalıtım malzemelerini kullanabilirsiniz. Ancak sesin çok şiddetli olduğunu düşünüyorsanız ses izolasyon süngerlerinden de temin edebilirsiniz.

sunum konferans salonu ses yalıtımı

sunum konferans salonu ses yalıtımı

Sunum Konferans Salonu Ses Yalıtımı

Öncelikle kesmek istediğiniz ses oranı ve sesin şiddetine göre malzeme seçimi önemlidir. Eğer güçlü bir ses kesilmek isteniyorsa bariyerli ürünler tercih edilmelidir. Bu malzemelerin kalınlık ve yoğunlukları ses yalıtım performansını ve ses kesme katsayısını direkt olarak etkilemektedir. Yanmazlık özelliği olan ve sadece ses emici akustik düzenlemelerde (eko, yankı, ses karmaşası) kullanılan ürünlerde mevcuttur.

sunum konferans salonu ses yalıtımı

sunum konferans salonu ses yalıtımı

Bu ürünleri duvar ve tavanlara uygulayabileceğiniz gibi zeminlerde kullanabileceğiniz ses izolasyonu sağlayan darbe emici seslerin Sunum Konferans Salonu yalıtımda kullanılan kauçuk levha ve kauçuk tabanlı akustik halılarda mevcuttur. Ses karışıklığı, yankı gibi sorunları engellemek için akustik kumaş kaplı panelleri de kullanabilirsiniz. Kumaş kaplı panellerin renk ve model seçenekleri mevcut olup mekanınıza hoş bir görünüm sağlayacaktır.

sunum konferans salonu ses yalıtımı

sunum konferans salonu ses yalıtımı

Akustik Ses Yalıtım Uygulama Hizmetlerimiz ;

Duvar Akustik Kaplama / Ahşap Ve Kumaş Kaplı Paneller
Tavan Ahşap Akustik Kaplama / Kumaş Kaplı Askı Paneller
Zemin Akustik PVC tabanlı halı Uygulaması / Antibakteriyel / Akustik düzenlemeler