Akustik Sünger

Akustik sünger düşük dansiteli alçak frekanslarda etkili olan ses izolasyon malzemeleridir. İstanbul ses yalıtımı firması olarak İstanbul akustik sünger üretimi, satışı ve uygulaması yapmaktayız.

akustik sünger uygulama fiyatları


YANMAZ AKUSTİK SÜNGER

Yanmaz Akustik süngerler akustik Piramit sünger, akustik Labirent sünger, akustik Yumurta sünger, akustik Special sünger, akustik Düz sünger, akustik kauçuk sünger ve kendinden yapışkanlı akustik süngerler olarak ayrılır. Yankıyı engeller, sesi düzenler ve ısı değişimlerine dayanıklı alev almaz, akustik ses izolasyon ürünleridir. Yanmaya karşı oldukça yüksek direnç sağlayan akustik yanmaz sünger çeşitleri yüksek ses yutum değerlerine sahip üst düzey bir performans sağlayan akustik ses yalıtım köpükleridir. Akustik ses emici sünger yapıştırıcıları ile kolaylıkla duvarınıza yaptırabilirsiniz ya da yapışkanlı akustik sünger temin edebilirsiniz. İstanbul yanmaz akustik sünger fiyatları kalınlığı, boyutuna ve modeline göre fiyatlar değişkenlik sağlar bu yüzden irtibat numaramız ile iletişime geçebilirsiniz.

Yanmaz Akustik Sünger

AKUSTİK DEKORATİF SÜNGER UYGULAMA VE KULLANIMI

Akustik Dekoratif Süngerler ses ve çınlama problemlerin giderilmesinde kullanılan bu ürünler ortam görüntüsünde farklı bir kalite oluşturmak adına kullanılmaktadır. Çift taraflı bantlı modeller ile kolayca uygulanabilmektedir. Aynı zamanda renkli tekno touch süngerde mevcuttur ve kendi tasarlayıp ortama farklı hava katabilirsiniz. İstanbul akustik renkli sünger fiyatları kalınlığı, boyutuna ve modeline rengine göre fiyatlar değişkenlik sağlar bu yüzden irtibat numaramızı kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Akustik Dekoratif Ses Yalıtım Süngeri

BASOTECT SÜNGERLER UYGULAMA VE KULLANIMI

Basotect Süngerler yüksek akustik değerler, yanmazlık, dayanıklılık ve ses yutum değerlerinin yanında hafif akustik ürünlerdir. Özellikle yüksek sıcaklıklara karşı çok dayanıklı İstanbul ses izolasyon malzemeleridir. Melamin köpüğünden imal edilmektedir. Bakteriyel olduğu için genelde hastane gibi yerlerde kullanılır. Beyaz ve Gri renkleri mevcuttur. Akustik süngerlerde olduğu gibi Piramit, Labirent, Yumurta, Spesiyal ve Düz şekilleri bulunmaktadır. İstanbul akustik yanmaz sünger fiyatları kalınlığı, boyutuna ve modeline göre fiyatlar değişkenlik sağlar bu yüzden irtibat numaramızı kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Akustik Basotect Melamin Sünger

Akustik Ses Yalıtım Süngeri Nasıl Uygulanır ?

Akustik Ses Yalıtım Süngerleri yapı olarak esnek, uygulaması son derece pratiktir!

Ürünü uygulamak için solid yapıştırıcı, silikon ya da bali kullanabilirsiniz.
Uygulama öncesinde Akustik Yanmaz Sünger’in yapıştırılacağı yüzeyin temiz ve kuru olduğundan emin olunuz.
Tercih ettiğiniz yapıştırıcı malzemeyi yüzeye sürünüz
Sünger yapıştırıcısını sürdükten sonra beklemeden ürünü yüzeye yapıştırınız. Hepsi bu!

Akustik Sünger Ses Yalıtımı 

En çok sorulan sorulardan bir tanesi, akustik yanmaz süngerler ses yalıtımı sağlar mı?
Akustik süngerler, ortamdaki ses dalgalarını düzenleyerek yankı ve eko oluşmasını önler ancak tek başına uygulandığında ses yalıtımı sağlamaz. EPDM Ses Membranı ya da Keçeli PVC Kauçuk Ses Membranı ile lamine edildiğinde, tam yalıtım yapmamakla birlikte, ses yalıtımına katkıda bulunur.

Daha etkin bir ses yalıtımı amaçlanıyor ise, Süngerpan ve Bondex gibi yüksek ses kesici özelliği olan ses yalıtım süngerleriyle lamine edilebilir.