Akustik Duvar Kaplama Modelleri

Modüler Bölme Duvar Sistemleri ve 2008 yılında eklenen ahşap üretim tesisi ile mekânları yaşanabilir ve çalışanlarla uyumlu hale getiren TRIMline, akustik ahşap duvar, asma tavan panelleri ve TRIMline ahşap sistemlerini sektöre sunuyor.
Akustik ahşap panellere, mekânlardaki akustik ihtiyaca dönük ses yutucu, yansıtıcı ahşap panellere deliklendirme, çizgisel slot açılması, arka yüzde akustik kumaş ile ses yastığı görevi gören yalıtım malzemesi destekli mdf-lam, doğal kaplamalı, cilalı ve lake boyalı olarak uygulanabiliyor.

TRIMline akustik ahşap duvar ve asma tavan panelleri, ses yutucu özelliğine sahip olarak üretilir. Değişik ebat ve renk seçenekleri sunan bu ürünler, Almanya’da alınan labaratuvar ve mekân testlerine dayandırılarak özellikle ses, yangın ve nem dayanımındaki test sonuçlarıyla da tercih sebebi olmakta
Ahşap akustik paneller veya düz dolu paneller içteki gizli metal konstrüksiyona klipslenerek monte edilebiliyor, kolaylıkla sökülüp takılabiliyor ve ara bölme veya duvar yüzey kaplama olarak kullanılabiliyor.
TRIMline mimari inovatif ürün geliştirme anlayışı ile sektöre ilkleri ve yenilikleri getirmeye devam ediyor.

TRIMline Nedir?

Derzli ve klipsli bölme duvar sistemi. Alüminyum gizli taşıyıcılı dikmelere bağlı çelik yayların klipslenerek taşıdığı sistem. Yatay ve düşey 6 mm fuga. Çift camlı yarı monoblok üniteler sayesinde kolay ayarlama ve söküm avantajı. Bu sistemin neredeyse sonsuz tasarım olanakları vermesi büyük bir özelliğidir.

  • Yatay ve düşey tasarımla oluşturulan, değiştirilebilir bölme modülleri; dolu, full cam, üstü camlı paneller vb.
  • Çok çeşitli üretim türevleri: HPL, kaplama, lake, kumaş, boyalı cam panel bitişleri, kapı çeşitleri ve ses emici elemanlar.
  • 6 mt.’ye kadar duvar yüksekliği.
  • 100 mm bölme duvar kalınlığı
  • 47 dB’ye kadar yüksek ses izolasyon değerleri.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.