Akustik Ahşap Duvar Paneli

Bir salonun en önemli materyallerinden biri olan olan akustik duvar paneli, salonda yapılan bir oyun, konferans veya izlenen bir film esnasında hoparlörden çıkan sesin duvara çarpıp yankılanması ile sonradan çıkan seslerle karışır ve anlamsızlaşır. İşte bunu önlemek amacıyla müşterilerine daha fazla seçenek sunan ve en kaliteli hizmeti veren cinekon salonda ses akustiğini sağlarken salonun dekorasyonunu da göz önünde bulundurarak kurumlara özgü renk ve farklı tasarımlar uygular.

Derzli Duvar Panelleri

Duvar panelleri dekoratif görünüm ve en iyi ses emisyonu sağlamaya yönelik çalışmalar doğrultusunda Perfopan mühendisleri tarafından geliştirilmiş panellerdir. Derz grubu panelleri önden derz, arkadan delik delinerek akustik panel haline getirilir.

Kullanım Alanları; Tüm çok amaçlı salonlar, oditoryumlar, ofisler, toplantı odaları, oteller, tiyatrolar, diskolar, sinemalar, restoranlar, kamu binalarında, spor salonlarında kullanılmaktadır.

Teknik Özellikler; Maksimum panel üretim ebadı 130cmx340cm ,ideal ölçüler 70cmx140cm , 120cm x120cm’dir. Panellerin ahşap damar yönü için Perfopan teknik ofisine danışınız.
Melamin Panel : 18mm kalınlık , ağırlık 13.5kg/m²
Kaplamalı Panel : 18mm kalınlık , ağırlık 14kg/m²

Akustik Emisyon Özelliği; Projelerinize bağlı olarak uygulanacak değişik model duvar panelleri ile farklı akustik performanslar sağlanabilir.
Panellerin ön kısmında kullandığımız akustik özellikli kumaşlar aşınmaya, solmaya ve yanmaya karşı dayanıklı malzemeden dokunmuştur. İstenilen renkte kumaş kaplama yapılabilmektedir. Model ve renk seçenekleri için teknik ofisi ile görüşünüz. Akustik Kumaş kaplı Panellerde uluslararası sertifikalı kumaşlar kullanılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.