Akustik Kumaş Panel

Akustik paneller, iletişim kurulacak ortamdaki ses iletişim kalitesini en üst noktaya çekebilmektedir.
Kaliteli kumaş üst katman, panelleri dekoratif ve şık hale getirmektedir. Yüksek yoğunluklu taş yünü levhadan yapılma iç yapı ise yangın dayanımı ve ses yalıtımı özellikleri barındırmaktadır.

Kumaş Duvar Panelleri güçlü ses performansı, dayanıklılık ve şık bir görünüm emici ile akustik ve estetik ihtiyaçlarına cevap vermek için üretildi. Bu paneller, ses azaltma ve yankı kontrolü için kullanılır. Boyut, şekil ve renklerde geniş bir yelpazeye sahiptir.

Duvarlarınızda ve tavanlarda kullanabileceğiniz akustik ses problemlerine çarşın renkli ve kaliteli bir çözüm sunan akustik duvar panellerini dilediğiniz renk ve ebatlarda yaptırabilirsiniz.

Paneller içerisine ses emici özelliğe sahip özel levhalar yerleştirilerek, kompozit ve akustik yapıda bir panel sistemi elde edilmektedir.

Akustik Duvar Kaplama Panelleri, özel montaj profilleri ve yapıştırıcısı sayesinde mevcut duvar yüzeylerine direkt olarak uygulanabilmektedir.

Kullanım Alanları
Konferans, tiyatro salonu, nikah salonu,sinema salonları, AVM’ler, restorantlar, radyo ve tv santralleri , bürolar, kalabalık ofisler, danışma hattı merkezleri, çağrı merkezleri, atış poligonları, spor salonları, çağrı merkezleri, yüzme havuzları, düğün salonları, konser,çalışma salonları gibi alanlarda uygulaması yapılır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.