Duvar Ses Yalıtımı

Duvar Ses Yalıtımı

Binalar, düşük maliyetli yaşam çözümleri için popüler olmasına rağmen, birçok kiracı, komşulara çok yakından yaşayan gizlilik eksikliği yaşarlar. Duvarlar ve komşuları arasındaki tek ayrılık. Genellikle, inşaat sırasında kullanılan herhangi bir bina ses yalıtımları, bu yüzden senin içine komşunuzun evine gürültü sızıntısı. Komşularının gürültü ile yaşamak için yerleşmek zorunda değilsiniz.

Evinize bina ses yalıtımları uygulayarak, bilerek komşuları duvarlar aracılığıyla duymak mümkün değildir. Kendi özel alan rahat hissedeceksiniz. Ve eğer bitişik bina sesleri artık rahatsız edilmek olmaz.

Sokaklarda gürültü de azaltılmış olacaktır. Artık havlayan köpekler veya sirenler, trafik ayarlamak için TV’yi açmak için gerekir.

Birçok inşaatçılar bina ses yalıtımı için Ses geçirmez geliyor. Onlar rekabette bir avantaj evleri inşa etmek istiyorum. Diğer bina ses yalıtımı müşterilerinin yaşam kalitesini geliştirmek isteyen kiracılara. Biz, inşaat ve planlama aşamasında apartman binaları eski kiralama birimleri, yapım tüm aşamalarında evleri bina ses yalıtımları.

Bir bina diğerine gürültü iletimi durdurarak gizliliğinizi artırın. artık komşuları işitme hakkında endişelenmenize gerek. Evinize girmesini istenmeyen gürültüyü engelleyerek yaşam kalitesini arttırın.