Epdm Ağır Ses Bariyeri

Epdm Ağır Ses Bariyeri profesyonel bir yalıtım ürünü olup yüksek ses yutum değerlerine sahiptirler. Yüksek yoğunluk ve yüksek ses kesme performansına yönelik titreşim emici özel esnek yapısı ile sesin bir ortamdan başka bir tarafa geçişini engellemek amacıyla tasarlanmıştır.

Titreşim yada darbe kaynaklı yayılan ses problemlerine karşı kullanılan yüksek performans sağlayan ses izolasyon malzemesidir. Epdm Ağır Ses Bariyeri genellikle iki ses yalıtım süngeri arasına uygulanan güçlü ses izolasyon malzemesidir. Yüksek ses temposuna karşı etkili çözüm sunan malzeme yoğunluğu yüksek olan ses kesici süngerleri ile birlikte kullanılmaktadır.

Mükemmel akustik performans, mükemmel dayanıklılık, şerit ve plaka olarak kullanılabilir. Zemin, tavan ve duvar ses izolasyon uygulamalarında kullanılabilen ve yüksek performansa sahip olan ses izolasyon malzemesidir. Farklı kalınlıklarda ve yoğunluklardaki akustik süngerler ile birlikte kullanılmaktadır. Rebonded bondex süngerpan ile kullanıldığında da yüksek performans sağlamaktadır.

Kullanım alanları olarak, makine odaları, jeneratör odaları, müzik odaları vb. bir çok mekanda gürültünün kesilmesi gereken her yerde kullanılabilmektedir.

· Üstün ses yalıtımı sağlar.
· Bariyer tek başınada kullanılabilir.
· Yanmazlık özelliği bulunmaktadır.
· Farklı form ve kalınlıklarda üretilebilir.
· Orta ve yüksek frekans bantları yanında düşük frekanslar bantlarında da etkilidir.
· 30 mm – 40 mm -50 mm kalınlıkları mevcuttur.
· Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleri opsiyoneldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.