Konferans Salonu Ses Yalıtımı

Konferans salonu, pek çok amaca hizmet etmelidir. Verimli toplantılar, özel tartışmalar. Konferans salonu kötü ses kalitesi ve ses yalıtımlı değilse, hassas bilgilerin risk alarak ve azalmış verimlilik para kaybetme. Uygun bir akustik olmadan, iletişimsizlik ve çalışanların hayal kırıklığı problemler haline gelmektedir.

Birçok şirket bu sorunları çözmek için konferans salonu ses yalıtımı ürünleri kullanın. Ancak onların gelişmiş uzay sonrasına kadar, pek çok konferans salonu ses yalıtımı eklenen faydaları fark yoktur. Zaman ses yalıtımı her türlü ofis, konferans ya da toplantı odası hafif asma bölümleri nadiren tavan pervaz alınır tavan, ve ses boşluğu ile kolayca aktarabilirsiniz temel sorun alanıdır, aşikar o üst bölümü. Ancak, hafif bölme duvar sorunları da olabilir.

Konferans Salonları Ses Yalıtım Sorunları;

Ses bu alanlarda konuşma anlaşılırlığı, konsantrasyon ve verimlilik için gerekli olabilir. Neyse ki, ticari bir ortam içinde hem ses yalıtımı ve ses yutma problemleri çözmek için ürün var.

Konferans Salonları Ses Yalıtım Ürünleri; Ses yalıtımı ofisleri ve konferans salonları için en yaygın sistemler SoundBlocker Soundstop ve SoundBar. SoundBlocker sistemi, ses geçirmez tavan fayans, her biri belirli bir miktar gürültü ile başa çıkmak için tasarlanmıştır bir dizi oluşur. Örneğin, standart ofis aralığı, özel ofis aralığı ve tedavi alanında gizlilik gereksinimi bağlı olarak danışmanlık ve mülakat aralığı var. Aksesuarlardan oluşan geniş hava ızgaraları, modüler ve aşağı ışıklar ve çevre detayları tedavisinde de kullanılabilir.

Soundstop ve SoundBar hem akustik tavan bariyerleri, tavan boşluğu içinde bölümün devamı olarak monte edilecek şekilde tasarlanmıştır. Bunlar genellikle tavana pervaz bölüm başkanı asmak ve ses yalıtımı çok etkili bir yöntem, bir ofis.
SRS aynı zamanda yüksek kalite ve performansı bir dizi kaynağı, kumaş, herhangi bir ses yutma sorunları ile başa çıkmak için kullanılabilir görünümler ve renklere, bir dizi ses emici paneller sarılmış. Sonata panelleri kolayca istenen etkiyi yaratmak için duvarlar ve tavanlar üzerine monte edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.