Makine Odası Ses Yalıtımı

Makine odası gürültü rahatsız edicidir. Ekipman kapalı olmasına rağmen, gürültü hala binanın geri kalanı içine sızıntı olabilir. Bu gürültü üretimini engelleyebilir ve sonuçta şirket para mal olabilir.

Ayrıca, gürültü, çalışanların sağlık ve güvenliği için tehlikeli olabilir. Çalışan gereksiz kazalarında, etkili iletişim kuramıyor. Ve zamanla, yüksek sese maruz kalma, özellikle ekipman çalışanlar için kalıcı, işitme zarar verebilir. Makine odası ses yalıtımları ile gürültü önemli ölçüde azalır.

Çalışanlar için güvenli bir çalışma ortamı sağlayın: zayıf iletişim kaynaklanan kazaları ortadan kalkar ve işitme kaybı önlenir.
Şirketin yüksek kar ile yarar sağlayacak şekilde azalması dikkat dağıtıcı ile verimliliği artırın.

Makine Odası Ses Yalıtım Ve Ses Emilim Farkı; Ses, su gibi. Bu bir şekil veya form var, ancak çevresiyle kalıpları kendisi değildir. Ve su gibi, ses bazı maddeler tarafından absorbe edilebilir. Makine odası ses emilimi ürünleri ses içinize çekin. Bu ses dalgaları emer ve onları duvarlardan sıçrayan önlemek.Makine odası ses yalıtımı ürünleri, ses tuzak. Onlar, ses binanın diğer bölümlerine geçmek için imkansız hale, ses içerir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.