Masa Seperatörü

masa seperatörü

Akustik Masa Seperatörü

Akustik Masa Seperatörü’nün her iki yüzeyi ve düşey kenarları darbeye dayanıklı kumaş ile kaplanmaktadır. Ana malzemesi 95 kg/m3 yoğunluğunda 20 mm kalınlığında 2 adet akustik cam yünü levha arasında 10 mm kalınlığında sunta veya sadece 20 mm kalınlığında cam yünü levha.Çağrı merkezlerinin vazgeçilmez ürünü olan masa seperatörleri karşılıklı masalar arasına konularak ortamdaki sesleri emer. Karşılıklı veya yan yana gelen masalar arasına içinden kabloların geçtiği ve priz uygulamaları konulan çift ve tek yüzey kullanım alternatifli, üzerine ofis donanımlarını koyabileceğiniz destek aparatlı komple bir sistemdir.

Özellikle çağrı merkezlerinde çok sık kullanılan bir sistem olan masa seperatörleri telefonda iletişimde ortamdaki sesin karşı tarafa gitmesini engellemektedir. Bu sayede iletişim daha gürültüsüz, buğultulu ses olmadan net bir şekilde sağlanmaktadır.
Dar alanlar için ideal bir çözümler bütünü oluşturan masa arası seperatör sistemleri, kısıtlı mekanlarda verimli çalışmanın anahtarlarından birini sunar.Ufak mekanların sıkıcılığından arındıran bu sistem sayesinde ferah çalışma alanları hayat bulur.Hem karşılıklı hem de yan yana duran masalara uygulanabilen seperasyon sisteminde kablolar,telefon bağlantı aparatları ve prizler başarıyla gizlenerek görüntü kirliliği engellenir.

masa seperatörü

Minimalizmin gözü yormayan yumuşak hatlarıyla çalışma hayatını karmaşık gereçlerini başarıyla sadeleştiren modüler seperatörler,ayrıntılara önem veren bir tasarımla kompakt çalışma birimleri hazırlar.Zengin aksesuar sistemleri,gizlenmiş elektrik kanal priz sistemi ve ayaksız taşıyıcı gövdesiyle çalışanların bir arada iken bile rahatlıkla kendi görevine yoğunlaşabilmesine imkan tanır.

akustik masa seperatörü

Çoklu ofis yerleşimlerinde ve çağrı merkezlerinde son derece başarılı sonuçlar veren modüler seperatörler,farklılaşan ofis ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan en kapsamlı yerleşim ve dekorasyon çözümlerinden birini oluşturur.Bu sistemin en kayda değer özelliklerinden biri seperasyonun 40 ve 80 mm arası ölçülerde dahi ince kesitinin her iki yüzeyine de cam,melamin ve kumaşlı panel uygulanabilmesidir. Her iki yüzeyi ve düşey kenarları darbeye dayanıklı kumaş ile kaplanmaktadır. Ana malzemesi 95 kg/m3 yoğunluğunda 20 mm kalınlığında 2 adet akustik cam yünü levha arasında 10 mm kalınlığında sunta veya sadece 20 mm kalınlığında cam yünü levha.Çağrı merkezlerinin vazgeçilmez ürünü olan masa seperatörleri karşılıklı masalar arasına konularak ortamdaki sesleri emer.

Masa seperatörleri temel anlamda masalar arası bölücü özelliğe sahiptir. Bunun yanı sıra görüntü ve ses ayrımına da yardımcı olmaktadır. Özellikle içinde bulundurduğu ses yalıtım sistemi ile birlikte iki masa arasında ses geçişini ve ses karışmasını engellemektedir.