Oto ve Araç Ses Yalıtımı

Oto araç ses yalıtımı; otomobillerde yakıt ekonomisi sağlamak için daha az ses kesici malzemeler kullanılmakta olduğundan tekerlekten ve yoldan gelebilecek gürültülere maruz kalınmaktadır. AKSA ACOUSTİC olarak otomobil ses yalıtımın uygulamasında kullanılabilecek en iyi malzemeleri seçerek yaşadığınız gürültü sorununu %70e varan oranla kesmekteyiz.

oto araç ses yalıtımı

oto araç ses yalıtımı

Hem de bu uygulama ve kullanılan ses yalıtım malzemesi sayesinde gövde altındaki tüm yüzeyleri yoldan gelen çamur, kum ve çakılın darbe ve aşındırmasına karşı mükemmel bir şekilde korumuş olursunuz. Oto ve araç ses yalıtımında kullanılan malzemeler ise elastomerik sünger, epdm ağır ses bariyeri, akustik sünger, yanmaz ses yalıtım sünger gibi ürünler ses izolasyonuna ve ses kesilmesine yardımcı olurlar.

oto araç ses yalıtımı

oto araç ses yalıtımı

Oto Araç Ses Yalıtımı

Oto araç ses yalıtım uygulamaları sayesinde otomobilde gözle görülebilecek kötü görüntü ortadan kalkar ve araçta hasar oluşumu daha aza iner. Ayrıca bagaj yan panellerine içerden uygulan özel ses emici plâkalar, yol ve tekerlek gürültülerinin bagaj içinde yankılanmasını önler. Kullanılabilecek ses yalıtım malzemeleri ağır epdm bariyer ve ses emici süngerlerdir.

oto araç ses yalıtımı

oto araç ses yalıtımı

oto araç ses yalıtımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.