Radyo Yankı Yalıtımı

Radyo Ses Yalıtımı

Radyo odanızın dışında gürültü yığını kopsa dahil içeriye ses girmemesini mi istiyorsunuz ? İçerideki seslerin akustik düzenlemesi ve sesin yalıtımının yapılması için akustik süngerler kullanılmaktadır. Bu akustik süngerler yanmaz ve koku yapmaz ürünlerdir.

radyo ses yalıtımı

radyo ses yalıtımı

Gürültü en başta günümüzde insan sağlığını etkileyen önemli faktörlerden biridir. Bu faktör iş hayatınızda yakından etkilemektedir. Ses izolasyonu uygulamalarımızla bu tür sıkıntılarınızda akustik yanmaz sünger ve diğer ürün gruplarımızla yanınızdayız.

Radyo ses yalıtımı; akustik ses izolasyonu sadece ses yalıtımı yapmakla kalmaz özellikle akustik ve müzikli ortamlarda akustik ses düzenlemesi sesin çıkma dağılma ve yayılma kalitesi ile ilgili olumlu etki sağlamaktadır. Bu yüzden ses izolasyonu yaptırmanızda fayda vardır.

radyo ses yalıtımı

radyo ses yalıtımı

Radyo ses yalıtımı; ortamda seslerin net şekilde anlaşılabilmesi ve daha da önemlisi radyo frekansları üzerinden iletilebilmesi için kullanılacak odada öncelikle inceleme yapılır. Kullanılması gereken akustik paneller belirlenir ve bu şekilde uygulanarak beklentilerin karşılanması sağlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.