Seminer Salonu Duvarı

Seminer Odası Tavan Ses Yalıtımı:
Akustik ve taş yünü ile tavanlarınızın hem şık modern ve ses izolasyonu sağlar. Aksa Akustik olarak bu imakanı sizlere sunuyor.

Seminer Odası Duvar
Son Teknoloji İle hazırlanmış olup xps ve aps ve benzeri duvarlar ile arasına yerleştirilmiş özel ses emici izolasyonlarla salonunuzdaki seslerin dışarıya çıkmamasını sağlar.

Her şeyi tek elde yapmam olanağı ile sizlere iyi bir hizmet vermekten Aksa Akustik olarak mutluluk duyarız.
Zaman ses yalıtımı her türlü ofis, konferans ya da toplantı odası hafif asma bölümleri nadiren tavan pervaz alınır tavan, ve ses boşluğu ile kolayca aktarabilirsiniz temel sorun alanıdır, aşikar o üst bölümü. Ancak, hafif bölme duvar sorunları da olabilir.

 Ses bu alanlarda konuşma anlaşılırlığı, konsantrasyon ve verimlilik için gerekli olabilir.
Neyse ki, Ses Azaltma Sistemleri, ticari bir ortam içinde hem ses yalıtımı ve ses yutma problemleri çözmek için ürün var. Ses yalıtımı ofisleri ve konferans salonları için en yaygın sistemler SoundBlocker Soundstop ve SoundBar .
SoundBlocker sistemi, ses geçirmez tavan fayans, her biri belirli bir miktar gürültü ile başa çıkmak için tasarlanmıştır bir dizi oluşur. Örneğin, standart ofis aralığı, özel ofis aralığı ve tedavi alanında gizlilik gereksinimi bağlı olarak danışmanlık ve mülakat aralığı var. Aksesuarlardan oluşan geniş hava ızgaraları, modüler ve aşağı ışıklar ve çevre detayları tedavisinde de kullanılabilir.

Soundstop ve SoundBar hem akustik tavan bariyerleri, tavan boşluğu içinde bölümün devamı olarak monte edilecek şekilde tasarlanmıştır. Bunlar genellikle tavana pervaz bölüm başkanı asmak ve ses yalıtımı çok etkili bir yöntem, bir ofis.
SRS aynı zamanda yüksek kalite ve performansı bir dizi kaynağı, kumaş, herhangi bir ses yutma sorunları ile başa çıkmak için kullanılabilir görünümler ve renklere, bir dizi ses emici paneller sarılmış. Sonata panelleri kolayca istenen etkiyi yaratmak için duvarlar ve tavanlar üzerine monte edilebilir. 25 yılı aşkın bir süredir akustik üretimi ve yan sanayi, ofis veya konferans salonu herhangi bir türü için bir akustik özellikleri tasarlama yeteneğine sahiptirler.

SRS ses geçirmez, ofisinizde veya konferans odası ürünlerinin faydaları:

  • Çok yüksek akustik performans
  • Kolayca kurulabilir
  • Herhangi bir ofis ortamı için geniş bir yelpazede çözümler
  • Maliyet etkin
  • Köklü ürünler

Amacı girerek veya bir boşluk bırakarak ses durdurmak için ise, büyük olasılıkla ses engelleme ya da ses yalıtımı gerekecektir.

Konferans Salonu İhtiyaçlarını Karşılamak mı?

Konferans salonu, pek çok amaca hizmet etmelidir: verimli toplantılar, özel tartışmalar.
Konferans salonu kötü ses kalitesi ve ses yalıtımlı değilse, hassas bilgilerin risk alarak ve azalmış verimlilik para kaybetme. Uygun bir akustik olmadan, iletişimsizlik ve çalışanların hayal kırıklığı problemler haline gelmektedir.
Birçok şirket bu sorunları çözmek için konferans salonu ses yalıtımı ürünleri kullanın. Ancak onların gelişmiş uzay sonrasına kadar, pek çok konferans salonu ses yalıtımı eklenen faydaları fark yoktur.

Konferans Salonu Ses ürünleri:

Konferans salonu dışında sesler seyahat izin vermiyor gizlilik artırın … hassas bilgi sızdırılmış.
Azalma, dikkat dağıtıcı, oda dışında istenmeyen gürültü tutarak çalışanların kolayca konu üzerinde kalabilirler
Sonuçta artan şirket kârları, konsantrasyonu destekler bir alan oluşturarak verimliliği artırın
Firma iyi çalışanları tutar, böylece daha iyi bir çalışma ortamı sağlayın
Çalışanlar arasında daha iyi iletişim, konuşmaları açık olun.

Konferans Salonu Ses ve Ses Emilim: Fark nedir?

Ses, su gibi. Bu bir şekil veya form var, ancak çevresiyle kalıpları kendisi değildir. Ve su gibi, ses bazı maddeler tarafından absorbe edilebilir ve diğerleri içerdiği daha fazla ses temellerini öğrenmek için buraya tıklayın.
Konferans odası ses emme ses içinize çekin. Bu ses dalgaları emer ve onları duvarlardan sıçrayan önlemek. Konferans salonu içinde ses kalitesini artırmak , daha fazla ses emme temellerini öğrenmek için buraya tıklayın
Konferans odası ses yalıtımı ürünleri ses tuzak. Onlar, ses ofis binanın diğer bölümlerine geçmek için imkansız hale, konferans salonu içinde ses içerir.

Ofis Ses Tip I Need nasıl biliyor musunuz?
Gereksinimini belirlemek için kolay bir 2-adım süreci:

Adım 1: Ne gürültü duyduğunuz belirleyin.
Birilerinin sesi mi? Çok gürültülü ofis ekipmanları? O pencerenin dışında trafik mı? Tipik bir ofis ayarı pek çok gürültüsü vardır, böylece listenize öncelik emin olun.

Adım 1: gürültü gelen nereden tanımlayın.
Konferans salonu içinde gelen veya ayrı bir odada gelen gürültü var mı? Örneğin, salonun karşısındaki ofisinde telefon birinin sesidir? Fotokopi makinesinin yanında oturan ses var mı? Gürültü sizi ayıran bir duvar, bir inşaat elemanı varsa, o zaman sizinle aynı alanda değil.
Ses yutma ürünler sizinle aynı alan içinde gürültü kontrolü ve bu alanı ses kalitesini artırmak yardımcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.