Ses Yalıtımı Akustik Düzenleme

Stüdyo, iş yeri , oda, ev, gece kulübü, sinema salonu , konferans salonu , otel , spor salonu ses yalıtımı yapılır. Ses yönetimi ve akustik düzenleme yapılır. Yankılanma problemi çözülür.
Ses yalıtım malzemesi ses yalıtımı ve akustik düzenlemede en üst düzeyde performans göstermektedir.

Akustik Düzenleme Uygulamaları;

  • Üst Kattan Gelen Sesleri Kesmek
  • Yan Daireden Gelen Sesleri Kesmek
  • Alt Kattan Gelen Sesleri Kesmek
  • Jeneratör Odasının Sesini Kesmek
  • Stüdyolardaki Ses ve Akustik Sorunlarını Gidermek

AKUSTİK SES DÜZENLEME SÜNGERLERİ SES YALITIM SÜNGERLERİ BONDEX SES YALITIM

Akustik Düzenleme Malzemeleri; Ve Aklınıza Gelebilecek Her Yerde Adepan Ses Yalıtım Ve Akustik Düzenleme Malzemesi Kullanılabilir
Ses yalıtımı ve akustik düzenleme alanında ürün gamını hızla geliştiren Mardav Yalıtım, Prosonic® akustik düzenleme ve ses yalıtımı ürünleri ile yapılardaki gürültü sorununa kökten çözüm buluyor.
Prosonic® ürünleri; hem konutlarda hem ofis, hastane, okul, müzik odaları, stüdyo gibi iş alanlarında, hem de sinema, tiyatro, bowling salonu, home sinema gibi eğlence mekanlarında, kısacası tüm yaşam alanlarımızda gerekli gürültü konforunu sağlayacak çözümleri oluşturmak üzere geliştirildi.
Gerek ses yalıtımı gerekse akustik düzenleme başlığı altında önerilen uygulamalarda, hacim içinde gürültü bakımından konforlu, bireyin psikolojik olarak rahat edebileceği ortamı sağlamak hedeflendi.
Prosonic® ürünleri, yüksek yoğunluklu homojen ve heterojen poliüretan köpükler ile bunların bariyerli 3D şekillendirilmiş ya da son kat kullanımı için dekoratif kumaş lamine edilmiş türevleri ile ses köprüsü bandı, yapıştırıcı gibi tamamlayıcı ürünlerden oluşuyor.
Düşey ve yatay yönde hava yolu ile taşınan seslerin yalıtımı amacı ile duvar, tavan ve zemin gibi tüm yapı elemanlarında ayrıca darbe sesini kesmeye yönelik olarak zemin uygulamalarında farklı kullanımlarla farklı çözümler sunabilen poliüretan bazlı ürünler aynı zamanda hem uzun süreli dayanım hem de fiyat avantajı sunuyor.

Özelikle homojen yapılı siyah renkli Prosonic® FX ve TX serisi poliüretan esaslı ses yaltımı ve akustik düzenleme ürünleri yüksek ısı ya da alev temasında erimeyen, akıcı damlacık oluşturmayan, yapısal değişikliğe uğramayan ses yalıtım malzemeleri olup okul, sinema gibi yangın hassasiyeti olan kalabalık ortamlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Dört farklı renk alternatifine sahip kumaş kaplı görünür yüzeyi ile Prosonic® TX dekoratif ve son kat kullanımına uygun ses yalıtımı ve akustik düzenleme malzemesi olarak kullanıcıya sunuluyor.
Prosonic® ürünlerinin tamamı, gerek üretim gerekse kullanım süreçlerinde hem çevreye saygılı hem de insan sağlığına duyarlı olup kapsam olarak zehirli gazlar veya solunum yoluyla taşınan kanserojen partiküller gibi risklerden tamamen uzak.
Prosonic® ürünleri, beraberinde sunulan sistem çözümleri kapsamında kullanılabildiği gibi, uygulanacak projenin farklı ihtiyaçları doğrultusunda, oluşturulacak detaylar içerisinde de güvenle kullanılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.