Ses Yalıtımlı Kabin

Akustik Ses Yalıtımlı Kabin

Ses yalıtımlı kabin dilediğiniz ölçülerde üretilebilmektedir. Bu kabinlerin içerisine dış ortamdan ses girmesi ve kabinden dış ortama ses çıkışı ses kesici özellikteki izolasyon malzemeleri sayesinde engellenmiştir. Ses yalıtım performansı yüksek olan yoğun ses kesici malzemeler kullanılarak etkili bir ses izolasyonu sağlanmaktadır.

ses yalıtımlı kabin

ses yalıtımlı kabin

Ses Yalıtımlı Kabin

Ses yalıtımlı kabinler de akustik süngerler de kullanılmaktadır. Yankı yalıtımı, çınlama gibi ses problemlerinin önüne geçmek ve profesyonel çalışmaların yürütüldüğü bu kabinlerde çalışmaların hatasız oluşturulması sağlanmaktadır.

Kabinde temiz hava oluşacak biçimde kabinin yapısına uygun havalandırma sistemi bulunmaktadır. Havalandırma çıkışlarında dışarıdan sesi almayacak şekilde egzos sistemi uygulanmaktadır. Kabin içindeki fan gürültüsü 20 desibelin altında ve ses kaydı ve cihazları etkilemeyen parazit üretmeyecek yapıdadır. Gerekli network ses iletişim bağlantıları yapılmaktadır.

ses yalıtımlı kabin

ses yalıtımlı kabin

Akustik kabinler müzik aletleri ile çalışma ve kayıt yapmak için gerekli profesyonel izolasyonu sağlanması herhangi bir ses azaltılması, genel olarak ses emisyonları kontrol için tasarlanmıştır.

akustik ses yalıtım kabin

akustik ses yalıtım kabin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.