Stüdyo Tv ve Vocal Kayıt Odaları

Stüdyo TV Vocal Kayıt Odalarında sesin yayılmasının önlenmek için ses yalıtımı uygulanır. Ses yalıtımı yapılırken sesi geçirmeyen veya daha az geçiren yani sesi fazla soğuran yalıtım malzemeleri; akustik süngerler, kumaş kaplı panel, basotect süngerler, akustik karo halı kullanılır. Aşırı gürültülü ortamlarda ses dalgalarının şiddeti fazla olduğu için bu ortamlar sağlık sorunlarına neden olur. Bu nedenle aşırı gürültülü ortamlarda yalıtım malzemelerinin kullanılması gürültüyü önler yani ses yalıtımı sağlar. Kayıt Odası , Çalgı – Davul – Trampet Ses Yalıtımı da bu tip uygulamalardandır.

stüdyo tv vocal kayıt odaları

Stüdyo TV Vocal Kayıt Odaları

Stüdyo vocal kayıt odaları ses yalıtımı, profesyonel bir müzik kariyeri hobi açabilirsiniz. Gündüz veya gece, demolar için profesyonel ses kalitesi, ve kendi evinizde müzik ses kaydını yaratarak tüm gizlilik ve kolaylık herhangi bir saatte kayıt özgürlüğü herhangi bir müzisyen rüyası. Ve yine de, bu tamamen mümkündür. Aileniz, oda arkadaşları veya komşuları rahatsızlık endişesi duymadan en yüksek ses kalitesi üreten bir stüdyo ses yalıtım uygulaması var.

Stüdyo TV Vocal Kayıt Odaları

Stüdyo TV Vocal Kayıt Odaları

Stüdyoların ses yalıtımlı duvarlara, tavanlara ve akustik ses yalıtımlı zeminlere ihtiyacı olduğu gibi, giriş – çıkış kapılarda özel akustik ses yalıtımlı kapı olmak zorundadır.

Stüdyo TV Vocal Kayıt Odaları

Stüdyo TV Vocal Kayıt Odaları

Stüdyo TV Vocal Kayıt Odaları

Stüdyo tv vocal kayıt odaları, ses yalıtımlarında gerek ses izolasyonunda gerekse akustik düzenlemelerin yanı sıra iç mekan dekorunu da ,mekana özgü tasarım uygulamalarıyla modern bir stüdyo görünümü kazandırarak, ses kayıt kalitenizi mekan tasarımıyla da bütünlük kazandırıyoruz.

Stüdyo TV Vocal Kayıt Odaları

Stüdyo TV Vocal Kayıt Odaları

Stüdyo TV vocal kayıt odaları; ses yalıtımı uygulama malzemeleri stüdyodaki ses şiddetine göre değişiklik göstermektedir. Yüksek ses frekanslarında bariyerli süngerler devreye girmektedir. Diğer ses frekansları için :
Akustik süngerler, basotect melamin süngerler, akustik kumaş paneller, akustik karo halı ve tekno touch süngerler tercih edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.