Telekonferans Salonu Ses Yalıtımı

telekonferans salonu ses yalıtımı

Telekonferans salonu ses yalıtımı; yapılacak görüşme verimliliği için ortamda ses girmemesi, dışarı sesin çıkmaması ve ses yalıtımı yapılması çok önemlidir. Ses yalıtımı istenmeyen yankı, gürültü ve sesleri engellenmek amacıyla telekonferans odasında ses yalıtımı gereklidir. Telekonferans odasında ses yalıtımının yapılması odadaki gürültü, eko ve yankı gibi problemleri ortadan kaldırmak amacıyla yapılmaktadır.

telekonferans salonu ses yalıtımı

telekonferans salonu ses yalıtımı

Telekonferans Salonu Ses Yalıtımı

Ses yalıtımını sağlamak için kullanılacak malzemelerin seçimi önemlidir bu yüzden keşif yapılmalıdır. Telekonferans salonu ses yalıtımı için akustik ses yalıtım panelleri ve akustik süngerler kullanılabilir. Telekonferans odasında ses yalıtımı rahatsız edici ses olarak tanımladığımız yüksek sesin, gürültünün en aza indirgenmesi hatta yok edilmesi amacıyla yapılmaktadır.

telekonferans salonu ses yalıtımı

telekonferans salonu ses yalıtımı

Telekonferans odasında ses yalıtımı rahatsız edici ses olarak tanımladığımız yüksek sesin, gürültünün en aza indirgenmesi hatta yok edilmesi amacıyla yapılmaktadır. Telekonferans salonlarınız için yankı kesici malzemelerimiz mevcuttur. Bunlar yanmaz akustik süngerler, basotect süngerler ses yutum değerleri yüksek ürünlerdir. Eğer ortamınızı renklendirmek istiyorsanız tekno touch süngerlerimizi tercih edebilirsiniz. Bu ürünler nem, küf yapmaz. Kumaş kaplı paneller, yüzer tavan, akustik baffle, ahşap paneller de çok tercih edilen yankı kesen ürünlerimizdir. Zemin de ise kauçuk tabanlı halı, akustik karo halı, mantarlı kauçuk ve kauçuk levha tercih edebilirsiniz. Detaylı bilgi için arayabilirsiniz ya da ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.