Vicoustic Flexi Panel A50

Poliüretan süngerden üretilmiş vicoustic kare flexi süngerinin üst yüzeyine kare deseni verilmiştir. Akustik ses yalıtım süngeri olarak kullanılır. Yüksek frekanslı seslerde etkili değildir.Yüzeyi sprey boyayla boyanabilen vicoustic A50 panellerin maaliyeti oldukça düşüktür. Yanmazlık özelliğine sahip vicoustic sünger diğer akustik süngerler ile benzer özelliklere sahiptir.

KULLANIM ALANLARI
Özellikle stüdyolarda, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, tiyatro sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler. Yanmaz akustik Vicoustic Kare Flexi süngerleri evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarınız da kullanabilirsiniz. Uygulamasını kendinizde kolayca yapabilirsiniz. Vicoustic Kare Flexi süngerlerin kullanımları ve uygulamaları kolaydır. Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleri de vardır.

Devrim yaratan tasarımı ile Flexi paneller her türlü alanda mükemmel sonuç vermektedirler. Kullanılan malzemelerin, soğurma yüzeylerinin ve kıvrımların kalınlığının bilimsel veriler ile kombinasyonu özellikle birinci yansımaların soğurulmasında mükemmel sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Flexi A50 paneli orta ve yüksek frekanslarda en iyi performansı almanızı sağlayacaktır. Flexi paneller, kayıt ve yayın stüdyoları gibi kritik ve hassas odalarda sıklıkla kullanılmaktadırlar. Flexi Panel A50 panelleri, piyasadaki en başarılı akustik çözümlerden birini düşük maliyetle kullanımınıza sunmaktadır. Flexi Panel A50 tasarımının getirdiği benzersiz bir özelliği sayesinde yan yana uygulandığında ek yerleri kesinlikle görünmemektedir. Bu sayede ek yerlerinin içinden kablolarınızı rahatlıkla geçirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.