Bar – Disco – Club Ses Yalıtımı

disco-bar

Bar-Disco-Club Ses Yalıtımı; yüksek sesle dinlediğiniz ve bağırma sesleri, yüksek sesleri kısacası tüm kötü ses kalitesi oluşturmak. Müzik için harika bir ses gerekir.

Çok yüksek sesle müzik çalışanların kalıcı işitme kaybına neden olabilir. Ayrıca, gece kulübünün içinde müzik içerir ve bu şikayet ve yasal sorunlara neden olabilir binanın dökülmesine izin gerekir. Ayrıca kulüp, ofisler ve VIP odaları gibi, gürültüden ayırmak için istediğiniz alanları vardır.

bar-disco-club ses yalıtımı

bar-disco-club ses yalıtımı

Bar-Disco-Club Ses Yalıtımı

Bar-disco-club Ses Yalıtım; ürünlerinin amacı clubberların mümkün olan en iyi deneyimi sunmak. Daha kolay, yetenekli çalışanları korumak için, iş yeri sağlık ve güvenliği için teşvik etmek amaçlanır. Ses yalıtımı malzemeleri olarak bar – disco – clubte kullanılması gerekenler akustik kumaş panel, akustik ahşap panel, akustik sünger, ses izolasyon malzemelerin yardımıyla daha kaliteli ses yalıtımı sağlanır.

Bar-Disco-Club Ses Yalıtımı

Bar-Disco-Club Ses Yalıtımı

Önde gelen bir toplanma yeri olarak gece kulüpleri ve barların kurulması, OSHA kurallar ve yerel yönetmeliklere sürdürmeye uyması gereklidir. Aşağıda, barlar için en iyi ses emilimi ürünlerin bir galeri var. Bar işiniz için gerekli olduğundan her türlü dekora uygun, çünkü bu ürünler seçilir. Barlarda göz karışımını en alta indirmek renkler, şekiller ve tasarımlar mevcuttur.