Çevirmen Translation Oda Yalıtımı

Çevirmen Tercüman Kabini; tercümanın teknik donanımlı bir çeviri kabininde konuşmacının söylediklerini kulaklık vasıtasıyla duyup aynı anda hedef dile tercüme ederek mikrofon veya çeşitli teknik donanımlarla dinleyicilere aktarması şeklinde gerçekleşir. Sistemlerimiz Infrared ( kızılötesi ) sistem kablosuz olması nedeniyle katılımcı ve konuşmacılara maksimum rahatlık sağlar.

çevirmen tercüman kabini

çevirmen tercüman kabini

Çevirmen Tercüman Kabini

Standartlara uygun ses geçirmeyen tercüman kabin sistemlerini tecrübeli teknik bir ekiple tercümanların salonda konuşmacıları görecek şekilde en uygun yer belirlenerek kurulmaktadır. Portatif ve taşınabilir tercüman kabinleri standartları 2 kişilik olarak ayarlanmıştır. Ancak özel durumlara göre kabinlerin kişi sayıları ayarlanabilmektedir.

çevirmen tercüman kabini

çevirmen tercüman kabini

Çevirmen odasında profesyonel çalışmalar yapmanız için odanın içindeki akustik düzenlemenin iyi yapılandırılmış olması gerekmektedir. Bu düzenlemeler akustik süngerler ve akustik kumaş paneller aracılığı ile yapılır. Çevirirken daha rahat daha konforlu, ses karışmasından rahatsız olmadan kaliteli bir şekilde çalışmanızı sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.