Gitar Odası Yankı Yalıtımı

gitar odası ses yalıtımı

Gitar Odası ses yalıtımı; akustik düzenleme dış ortamla arasında ses geçişi olmasın ve müzik aletinden çıkan ses ortam içerisinde yankı yapmasın diye yapılır. Bulunduğunuz ortamda oluşan en ufak bir ses dahi hatalara neden olmaktadır. Profesyonel bir müzik kariyeri için gitar odası ses yalıtımı yapılması gerekmektedir. Gitar odası yankı yalıtımı uygulamalarımızı yaparken dikkat ettiğimiz en önemli nokta doğru malzeme seçimidir.

gitar odası ses yalıtımı

gitar odası ses yalıtımı

Gitar Odası Ses Yalıtımı

Gitar odası yankı yalıtımı uygulamalarımızı yaparken kullanmış olduğumuz en ideal yalıtım malzemeleri olarak akustik kumaş kaplı panel ve duvar tavan ahşap paneller, ses emici sünger, yankı yalıtımı dekoratif sünger ve akustik ses izolasyon malzemeleri örnek gösterebiliriz.

gitar odası ses yalıtımı

gitar odası ses yalıtımı

Gitar odası yankı yalıtımı yaparken gitar odanızın teknik özelliklerini de dikkate almaktayız. Gitar odası ses yalıtımı yapılırken alanlarınızı daraltmamak ve ortamın akustiğini ön plana çıkartmak için çalışmalar yapmaktayız.

Sizlerde gitar odalarınızda ses yalıtım uygulamaları yaptırmak istiyorsanız ses yalıtım uzmanlarımız ile gitar odalarınızda gerekli olan keşifleri yaptırabilir ve bir ses yalıtım oranı çıkarabilirsiniz.