Restaurant & Cafe & Disco Bar

Restaurant Cafe Disco Bar; gibi sosyal mekanlarda ses olumsuz yönde etkilemekte olduğundan ses yalıtımı yapılarak bu soruna bir çözüm bulunmaktadır. Kullanılan ses ve yankı önleyici akustik ses yalıtım malzemeleri sayesinde hem mekan akustiği sağlanıyor hem de rahatsız edici gürültü kalabalığı ortadan kalkıyor. Siz sakinliği ve huzuru isteseniz de çevrenizde bu duruma aldırış etmeyen insanların ortaya çıkarmış olduğu gürültü ancak ses yalıtım uygulaması ile önlenebilmektedir.

Restaurant Cafe Disco Bar malzemeleri

Restaurant Cafe Disco Bar malzemeleri

Restaurant Cafe Disco Bar

Yaşam alanlarınızı sesten muhafaza altına almak ve bu gibi gürültü kirliliğinden kurtulmak için ses yalıtım–ses izolasyon akustik kumaş kaplı panel, ahşap paneller, akustik yanmaz sünger, dekoratif sünger malzemeler ile uygulamaları yapılır. İzole bir maddeyi muhafaza altına almak, sarmak anlamına gelir.

Günümüz Şehir hayatında en büyük sorunlardan biri olan gürültü kirliliğine karşı izolasyon yalıtım sistemleri ile yaşam alanlarımızı muhafaza altına almak zorundayız. Gürültü kirliliği diğer zararlı yaşam faktörlerinden biri olmakla beraber, önemsenecek zarar boyutlarına ulaşmış durumdadır. Restaurant cafe disco bar ses yalıtımı sayesinde müşterileriniz doyasıya eğlenebilir ve çevredeki insanlar aşırı gürültüden rahatsız olmaz.

Restaurant Cafe Disco Bar malzemeleri

Restaurant Cafe Disco Bar malzemeleri

Restaurant cafe disco bar Gibi mekanların ortam aktivitelerini yerine getirecek tarzda ISO standartlarında ses yalıtım ve akustik projelerini, hem konutlarda hem ofis, hastane, okul, müzik odaları, stüdyo gibi iş alanlarında, hem de sinema, tiyatro, bowling salonu, home sinema gibi eğlence mekanlarında, kısacası tüm yaşam alanlarımızda gerekli gürültü konforunu sağlayacak çözümlemeler yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.