Special Piramit Sünger

special piramit sünger

Special Piramit Sünger

Special piramit süngerin ham maddesi poliüretandır. Akustik sünger çeşitlerinden bir tanesidir. Yankılanma gibi ses sorunları oluşan mekanlarda, seslerin bu sorunlardan etkilenmeden kaliteli bir şekilde duyulması amacıyla tavan ve duvarlarda kullanılmaktadır. Siyah renkte elde edilen dekoratif bir akustik süngerdir. Special piramit sünger yanmazlık ve kalite standartları çerçevesinde imal edilmektedir.

Special ve piramit şekillerinin aynı sünger üzerinde oluşturulduğu ve ismine special piramit sünger denilen bir tasarımdır. Akustik sünger çeşitleri arasında yer almaktadır. Poliüretan esaslı bu ürün akustik ses sorunlarını çözümlemede yüksek performans sergileyen bir ses yalıtım süngeridir. Ses emici özellikte ve sesi absorbe edici bir yapıdadır.

special piramit süngerSpecial piramit süngerin ham maddesi poliüretandır. Akustik sünger çeşitlerinden bir tanesidir. Yankılanma gibi ses sorunları oluşan mekanlarda, seslerin bu sorunlardan etkilenmeden kaliteli bir şekilde duyulması amacıyla tavan ve duvarlarda kullanılmaktadır. Siyah renkte elde edilen dekoratif bir akustik süngerdir.

Special piramit sünger yanmazlık ve kalite standartları çerçevesinde imal edilmektedir. Yankılanma gibi ses sorunlarından şikayetçiyseniz ve sesler bozulmaya uğrayıp net anlaşılmıyorsa mekanlarınızda special piramit süngeri tercih edebilirsiniz. Special piramit sünger tavan ve duvarlara yapıştırılarak kaplanmaktadır. 50 x 50 cm boyutlarında üretilir. Kalınlığı 30 mm ve yoğunluğu 50 DNS dir. Kaliteli ses duyumu sağlamaktadır. Seslerin daha net algılanması için üstün performans sergiler.

akustik special piramit sünger,

Akustik izolasyon performansı yüksektir. Ses yalıtımında etkili bir performans yani güçlü gürültülerin izole işlemi isteniyorsa special piramit sünger tek başına yeterli oranda ses yalıtımı gerçekleştiremez. Böyle durumlarda ses kesici özellikteki malzemeler ile birlikte uygulanabilir.

Akustik ses yalıtımı açısından diğer akustik yanmaz süngerler ile aynı özellikteki spesiyal piramit sünger yüksek ses yutum değerlerine sahiptirler. Küf, nem ve rutubetten etkilenmeyen akustik sünger farklı yoğunluk ve kalınlıklarda üretilebilmektedirler. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip süngerler farklı desenlerde mevcuttur.

Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, enstrüman – çalgı odası, bateri odası, piyano odası, reji odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu, düğün salonu, konser salonu, atış poligonu gibi vb. mekanlarda kullanılmaktadır.

special piramit sünger uygulaması

Special piramit sünger yapıştırma usulü ile uygulanmaktadır. Uygulama için özel yapıştırıcısı mevcuttur. Solid bazlı bu özel yapıştırıcı bir rulo yardımıyla süngerin uygulanacağı bölgeye sürülür. Daha sonra sünger yapıştırılır. Uygulamada kolaylık sağlanması için kendinden yapışkanlı modeli kullanılabilir. Kendinden yapışkanlı modeli arka yüzeyindeki sarı band çıkarılarak uygulanır.

  • Poliüretan
  • Yoğunluk 50 dns
  • Yanmazlık özelliği
  • Plaka boyutu 50 cm x 50 cm
  • Kalınlık 30 mm
  • Minimum sipariş adeti 1 paket = 5 m2
  • Renk siyah

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.