Tekne Yat Motoru Ses Yalıtımı

Tekne Motoru Ses Yalıtımı

Tekne Motoru Ses Yalıtımı; Tekne motorlarından gelen rahatsızlık verici sesler adına ses izolasyonu uygulamaları ve malzemeleri toptan satışı yapmaktayız. Tekne motor kabininde ses izolasyonu sağlamak adına yanmaz ses izolasyon süngeri kullanmak gereklidir. %100 yanmaz ve sertifikalı ürünlerimiz epdm kauçuk ses bariyeri ile kullanıldığında ciddi bir izolasyon sağlanmış olur. Ortamdaki sesi emen bariyerli yanmaz ses izolasyon süngerleri uygulaması kolay ürünlerdir.

tekne motoru ses yalıtımı

tekne motoru ses yalıtımı

Ses Yalıtım Uygulaması

Özel yapıştırıcısı ve parmak rulo aracılığı ile kendinizde uygulayabilirsiniz. İnsanların rahatlamak için ve huzur bulmak için kullandığı teknelerin motorlarından yüksek ses çıkar ve bu ses rahatsız edicidir. Bu durum için tekne motor kabinine ses izolasyon uygulaması yapmaktayız. Gürültü insan üzerinde olumsuz etki bırakabilir.

tekne motoru ses yalıtımı

tekne motoru ses yalıtımı

Tekne motoru ses yalıtımı; kan basıncı artması, işitme hasarı, kas kasılması ve psikolojik etkiler bırakabilir. Yanmaz sünger kullanılarak tekne motor kabinine ses izolasyon uygulaması yapılır. Bu süngerlerin yanmazlık sertifikası vardır. Epdm ağır ses bariyerli ile birlikte kullanılırsa güçlü bir ses izolasyonu yapılmış olur. Bu sayede yüksek performans göstererek ses izolasyonu sağlanmış olur. Tekne motor kabininde ses izolasyonu sağlamak adına yanmaz ses izolasyon süngeri kullanmak gereklidir. %100 yanmaz ve sertifikalı ürünlerimiz epdm kauçuk ses bariyeri ile kullanıldığında ciddi bir izolasyon sağlanmış olur. Ortamdaki sesi emen bariyerli yanmaz ses izolasyon süngerleri uygulaması kolay ürünlerdir. Özel yapıştırıcısı ve parmak rulo aracılığı ile kendinizde uygulayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir