Bowling Ses Yalıtımı

bowling odası ses yalıtımı

Bowling salonu ses yalıtımı; çoğu kişilerin hobileri arasında mutlaka bowling oynamak vardır. Sevdiklerinizle birlikte kaliteli vakit geçirip eğlenmek için bowling salonları mevcuttur. Avm’lerde bulabileceğiniz gibi evinizde de isterseniz bowling salonu yaptırabilirsiniz.

bowling salonu ses yalıtımı

bowling salonu ses yalıtımı

Bowling Salonu Ses Yalıtımı

Bowling ses yalıtımı çok iyi olmalıdır. Müşteriler cafe de otururken bir yandan da bowling salonundan gelen seslerden rahatsız olmamalıdır. Sadece müşteriyi değil çevredeki insanları da rahatsız eder.

bowling salonu ses yalıtımı

bowling salonu ses yalıtımı

Bunlar için bowling salonlarına ses yalıtımı yapmaktayız. Daha çok bu uygulama da duvar panelleri, akustik kumaş kaplı panel, akustik süngerler, akustik baffleakustik halı, tavan, duvar ve zemin ses yalıtımı önemlidir.

Sizde işletmenize ya da evinizde sevdiklerinizle birlikte kalite zaman ve istediğiniz gibi eğlenerek bowling oynayabilirsiniz. Kaliteli ve dekoratif mi olsun istiyorsunuz. Mutlaka akustik bowling salonu ses yalıtımı uygulamalarımıza bakın. Profesyonel ekip ve kadromuzla sizlere bu güzel anları yaşatmak isteriz.